יום שבת, 8 באוגוסט 2009

איפור לעיניים

קישורים ממומנים

מחפשת רעיונות לאיפור לעיניים? יש דרכים רבות שבהן אפשר לאפר את העיניים ולשנות מראה בכל פעם כשמתאפרים. בכתבה הבאה נציג לכן טיפים לאיפור עיניים כולל סרטוני וידאו שידגימו לכן בצורה מוחשית כיצד להתאפר. מומלץ ביותר!

העיניים שלנו תופסות בדרך כלל את מרבית תשומת הלב כאשר מסתכלים עלינו ולכן, איפור נכון ובחירה נכונה של צבעים וצלליות יכולה לחזק את מראה העין או להחליש. למשל: אם אתן בעלות עיניים כחולות, כדאי ומומלץ להשתמש בצבעים כמו זהב, כתום או צהוב בצורה הזאת הניגוד בין סוגי הצבעים "יחמם" את המראה ה"קר" של העיניים הכחולות ויצור מראה מושלם.

סוגים של איפור לעיניים

המראה המלוכלך

כדי ליצור מראה "מלוכלך" של העין כפי שרואים לפעמים אצל זמרות רוק או בסרטים רבים בהוליווד מה שצריך לעשות הוא להשתמש רק באיפור כבד מתחת לעין ללא תוספות. הכלים שתצטרכו הם: צללית אפורה, עפרון איפור לעיניים, אבקה לעין, מעגל ריסים, מסקרה וקונסילר.

והנה וידאו שידגים לכן מצוין את כל תהליך האיפור:


איפור קלאסי לעיניים

בוידאו הבא תוכלו לראות מדריך לאיפור יומיומי שמתאים בעיקר לצעירות ואפילו לתלמידות בית ספר. התהליך הוא קצר ופשוט ובתוך כמה דקות גם תוכלו גם אתן להיראות ככה.


איפור עיניים למראה זוהר

אם אתן מחפשות לעשות רושם ראשוני טוב במסיבה, בחתונה או כל אירוע שתרצי להרשים את הסובבים אותך המדריך הבא בשבילך. בעזרת משחקי הצללות ואיפור תוכלו לקבל את המראה הזה.קראו מאמרים נוספים בנושא איפור:
קורס לאיפור
קורס לאיפור - המלצות